«Тільки жінка може тимчасово зупинити час» @ Юзеф Булатович

Інтернет-журнал "Все для жінок"

14 жовтня - День Захисника України: що подарувати?

День Захисника України – одне з найважливіших свят, яке країна відзначає щорічно 14 жовтня. Традиційно в цей день привітання приймають чоловіки, адже саме вони є головними захисниками держави.

Перша ідея – це авто-термос. Такий практичний подарунок припаде до смаку багатьом чоловікам, адже він ідеально підходить як бійцям, що захищають інтереси країни на фронті, так і чоловікам, які обожнюють активний відпочинок на природі в мирних умовах.

Також можна сміливо дарувати будь-який одяг і взуття, адже це завжди актуально. Оскільки День Захисника відзначається в середині жовтня, доречними будуть шарфи, рукавиці, осінні або зимові черевики, куртки, тобто все те, що зможе зігрівати тіло й душу, нагадуючи про людину, яка зробила подарунок.

Ще один варіант – це подарунковий сертифікат. Запрошення може бути куди завгодно: на концерт, масаж, стрибок із парашутом, фотосесію тощо. Тут ціле море можливостей для вашої фантазії. Таким чином, ви подаруєте дорогій людині незабутні враження. Подарунок можна доповнити якоюсь приємною дрібничкою. Наприклад, якщо чоловік любить собак, порадуйте його сувеніром у формі веселого песика.

Звичайно ж, завжди актуальними будуть блокнот або книга. Якщо чоловік любить читати, і ви знаєте про його літературні смаки, сміливо вирушайте до книгарні! Саме там ви знайдете те, що потрібно. Читати подаровану книгу – подвійна втіха!

Остання ідея – це портативна електроніка: навушники, розумні годинники й браслети, MP3-плеєри, диктофони, фітнес-браслети та інше. У каталозі товарів завжди можна підібрати саме те, що має зачепити конкретного чоловіка. У наш цифровий час подібний подарунок завжди доречний.

Ну, і не варто забувати про традиційні подарунки – засоби для гоління, догляду за обличчям, аромати. Або ж влаштувати романтичну вечерю чи власноруч спекти тортик – це теж буде приємним сюрпризом. Смачні і прості рецепти дивіться у розділі “Кулінарія”.

Приступайте до вибору подарунка на День Захисника України з інтересом та радістю, і тоді ви точно не прогадаєте!

Нехай чоловік, якому ви готуєте сюрприз, отримає максимум позитивних емоцій!

Інтернет-журнал