«Тільки жінка може тимчасово зупинити час» @ Юзеф Булатович

Інтернет-журнал "Все для жінок"

Наречений сам організував весілля і це найтрагічніше свято, на ньому не було нареченої, зате плакали всі

Наречений вирішив, що відсутність нареченої не є перешкодою для свята.

Чоловік з В'єтнаму організував найбільш трагічне весілля в історії одруження. Через страшну аварію наречений залишився без нареченої, але вирішив, що її відсутність не є перешкодою для свята. Проте загибель коханої внесла в урочистість корективи, з-за яких ніхто не зміг втриматися від сліз.

Молоді люди з В'єтнаму Данг Тьєн Ан і його кохана, відома як Ді, познайомилися і полюбили один одного під час навчання у Технологічному університеті Хошиміну. У 2017 році пара переїхала в Японію, але в середині 2019 року дівчина повернулася на батьківщину, щоб підготуватися до майбутнього весілля.

Планам Ді не судилося здійснитися: Данг, який залишився в Японії, переглядав стрічку в фейсбуці та натрапив на новини про жахливу автомобільну аварію в Хошиміні. Слідом чоловік прочитав траурні пости на сторінках родичів своєї нареченої. Він негайно зв'язався з її родиною і дізнався страшне.

Тим трагічним ранком нещасний випадок забрав життя дівчини.

Впоравшись з емоціями, Данг разом зі своїми батьками купив квиток на літак, щоб встигнути на похорон, які сім'я дівчини вирішила провести ввечері того ж дня. У молодої людини було достатньо часу на роздуми, і він придумав оригінальний спосіб попрощатися з Ді.

На траурний захід Данг прийшов з букетом, кільцями та мікрофоном. Коли родичі, друзі та близькі Ді були в зборі, він підійшов до фотографії коханої, оточеній подарунками та квітами, і встав на одне коліно. Потім чоловік дістав весільні аксесуари та поклав один з них біля знімка.
Друге кільце Данг надів на свій безіменний палець, закріпивши обіцянки, якими молоді обмінялися при житті.

На завершення виступу скорботний наречений поклав квіти до вівтаря і виконав баладу Tong Hua. Він розповів журналістам, що планував заспівати її на весіллі.
Весь цей час емоції чоловіка і гостей були на межі.
Протягом похорону Данг намагався не відходити від своєї матері. Жінка сумувала не менше сина: напередодні своєї смерті Ді розмовляла з коханим по телефону і питала, що їй варто придбати на подарунок для свекрухи, і навіть встигла його придбати. У результаті він став першим і останнім презентом дівчини.

Інтернет-журнал