«Тільки жінка може тимчасово зупинити час» @ Юзеф Булатович

Інтернет-журнал "Все для жінок"

Як закохати в себе чоловіка - 5 перевірених рад

Як закохати в себе чоловіка? На дану тему написано безліч статей, однак практично всі вони написані жінками. Нам стало цікаво, а що з приводу цього актуального питання думають самі чоловіки? З нами поділилися найдосвідченіші представники сильної статі.

Отже, якими якостями повинна володіти жінка, щоб закохати в себе чоловіка (прохання не плутати любов з банальної пристрастю)? Ми навмисно вирішили пропустити зовнішні критерії відбору, оскільки переваги у чоловіків досить різні. Єдине, що спільного у образу ідеальної жінки - доглянутість і охайність.

Рада 1. Як закохати в себе чоловіка - Легка холодність

Ні, не подумайте, чоловіки не в захваті від снігових королев. Просто дуже доступні жінки ними мало цінуються. Жінка, яка згодна буквально на все заради малознайомого чоловіка, нічого при цьому не вимагаючи натомість, виглядає в очах чоловіків, м'яко кажучи, занадто доступною. Це спочатку значно скорочує шанси закохати в себе чоловіка по-справжньому. Така жінка хоче за всяку ціну зберегти особисті відносини, а чоловіки, як відомо - мисливці, які цінують видобуток, за якою довелося попередньо гарненько побігати.

Порада 2. Як закохати в себе чоловіка - Самооцінка

Чоловіки віддають перевагу жінкам з підвищеною самооцінкою. Жінка із заниженою самооцінкою настільки боїться самотності, що готова сама вести полювання на чоловіків. А це, на думку чоловіків - досить невдячне заняття. Відчувши, що за ними полюють, чоловіки вважають за краще бігти, оскільки подібною поведінкою жінка переконує чоловіка в тому, що вона настільки зневірилася, що готова вступити в зв'язок з будь-яким представником сильної статі. Слід знати: для чоловіків така поведінка є неприйнятною, це гасить їх інтерес і повагу до жінки.

Жінка не повинна вішатися на шию і лізти зі шкіри геть, аби комусь сподобатися. Вона повинна перш за все подобатися собі сама! Крім того, як уже говорилося вище, чоловікові важливо самому виступати в ролі завойовника. І чим більшу ціну він заплатить за свою «здобич», тим більше буде цінувати її згодом.

Порада 3. Як закохати в себе чоловіка - Природність

Як виявилося, чоловіки прекрасно бачать усі жіночі хитрощі і кривляння. Поки жіноча гра носить нешкідливий характер, чоловіки дивляться на неї крізь пальці, але якщо жінка починає безсовісно маніпулювати, чоловікам це швидко набридає. В ідеалі вони прагнуть до чесних, рівним і гармонійним відносинам, тому, щоб закохати в себе чоловіка, бажано залишатися природною, вміти зберегти себе такою, якою ви є насправді.

Рада 4. Як закохати в себе чоловіка - Самоповага

Якщо ви будете покірно прогинатися під будь-які чоловічі вимоги, геть забувши про власні інтереси, чоловік вирішить, що ви в розпачі. Крім того, йому стане цікаво, наскільки низько ви готові заради нього прогнутися. Нічого не поробиш. Така вже чоловіча натура. Чим покорнее ви будете, тим вище виявляться вимоги чоловіки.

Однак навряд чи він при цьому вас полюбить, скоріше, просто перестане поважати. Тому не варто повністю розчинятися в чоловіку, яким би він не був улюбленим і бажаним. Зберігайте особистий простір, віддавайте перевагу власним захопленням і знайте собі ціну. Чоловіків на світі багато, а ви така одна!

Рада 5. Як закохати в себе чоловіка - Синій панчіх

Як правило, чоловіки не сприймають жінок, які всіляко намагаються продемонструвати свою інтелектуальну перевагу. Жінки роблять помилку, думаючи, що збуджують сексуальні фантазії чоловіків політичними бесідами і своєю обізнаністю в питаннях фондового ринку. Якщо ваше спілкування буде зводитися до ментальному викликом з вашого боку, у вас навряд чи вийде закохати в себе чоловіка, хоча ви, можливо, і заслужите його повагу.

Стаття вийшла не в рожевих сердечках, посипаних стразами, але зате вона дає можливість заглянути в чоловічі серця і зрозуміти - для того, щоб закохати в себе чоловіка, необхідно перш за все полюбити себе!

Сергій Василенков для Жіночого журналу «Чарівність»

Інтернет-журнал