«Тільки жінка може тимчасово зупинити час» @ Юзеф Булатович

Інтернет-журнал "Все для жінок"

Як секс впливає на здоров'я: користь і шкода

Секс впливає на наше здоров'я. Секс це не тільки задоволення, але і частина здорового способу життя. Секс радує нас, піднімає настрій, ми добре себе почуваємо. Численні наукові дослідження довели, що любовні відносини приносять здоров'ю значну користь. Тривале утримання або повна відсутність сексу, навпаки, впливає на здоров'я людини негативно.

користь

Секс позитивно впливає на роботу серцево-судинної системи. Як і будь-яка кардіо навантаження, він стимулює обмін речовин, активізує відновлювальні процеси. Активне статеве життя скорочує ризик інфаркту, знижує і стабілізує артеріальний тиск.

Регулярний секс підтримує імунну систему - в наш мозок надходять спеціальні сигнали, які стимулюють вилочкової залози, а також ви вироблення імуноглобуліну А. Все це впливає на здатність протистояти інфекціям. Тому людям з ослабленим імунітетом рекомендується займатися сексом щонайменше раз на тиждень - це зміцнить їхнє здоров'я.

Сексуальні ласки активізують механізми нервової системи, які захищають нас від негативного впливу стресів. Люди, які займаються сексом, принаймні, раз на два тижні, менш сприйнятливі до стресових ситуацій. Про це говорять результати дослідження Університету Західної Шотландії. Під час заняття сексом гормони ендорфіни і окситоцин звільняються і впливають на центри задоволення в головному мозку і тим самим допомагають запобігти занепокоєння і депресію. І пам'ятайте - чим яскравіше оргазм, тим більше викид гормонів.

Вплив сексу на здоров'я жінки
Якісний секс для здоров'я жінки корисний однозначно. Маткові скорочення покращують кровотік в області малого тазу, а це, в свою чергу, зменшує менструальні болі. При статевому акті активно виробляється гормон краси - естроген. Він покращує зовнішній вигляд: шкіра виглядає більш пружною і молодий, нігті стають міцнішими, волосся перестає бути ламким, з'являється блиск.

Вплив сексу на здоров'я чоловіків
Секс молодить чоловіків. При статевому акті виробляється гормон тестостерон, який позитивно впливає на чоловічий організм. Він запускає обмінні процеси, які сприяють уповільненню процесу старіння. У чоловіків зміцнюються м'язи. Для профілактики захворювань простати і сексуальної дисфункції сильній статі рекомендується регулярно займатися сексом!

Вплив сексу на здоров'я в літньому віці
Інтимна близькість і старість речі дуже навіть сумісні речі. Після 50 років і для чоловіків, і для жінок сексуальна активність все так само важлива. Регулярний секс підвищує соціальну активність, покращує емоційний стан, а також тренує серце і судини - що особливо важливо після 50 років.

З віком потреба в сексуальної задоволеності не зменшується, а якість сексу стає тільки краще. У чоловіків збільшується тривалість статевого акту. На тлі збереженого гормонального фону чутливість статевих органів до тестостерону дещо знижується. В результаті чоловікові потрібно більше часу на збудження і досягнення ерекції, зникає така делікатна проблема, як передчасна еякуляція. У жінок після менопаузи пропадають побоювання з приводу небажаної вагітності. Все це, безумовно, приємно для обох партнерів.

шкода

У це важко повірити, але крім користі секс може принести і шкоду. Як і для чоловіків, так і для жінок, які часто міняють партнерів і забувають про контрацепцію, задоволення може обернутися венеричними захворюваннями.

Крім проблем зі здоров'ям такий результат може негативно вплинути на соціальні відносини з протилежним підлогою. Ви можете не знати, що є носієм інфекції і передати її партнеру. Зрозуміло, мало хто зрадіє такому подарунку.

Відсутність сексу також негативно впливає як на здоров'я жінки, так і чоловіки. У обох підвищується дратівливість і агресивність через скорочення серотоніну. Нерідко утримання обертається набором ваги. Депресії, поганий настрій, зниження загальної активності негативно впливає на весь організм в цілому.

Є секс корисний, а є даремний

Користь сексу доведена науково. Однак не всякий секс позитивно впливає на жіноче здоров'я. Якщо жінка отримує задоволення від процесу, то позитивний ефект гарантований. В іншому випадку не варто його чекати - важлива не сама інтимне життя, а її якість і регулярність.

На жаль, в Росії кожна третя жінка майже ніколи не відчувала оргазм. Про це говорять результати соціологічного дослідження «Леді Прелокс». При цьому більш ніж половина опитаних заявила, що їм некомфортно обговорювати з партнером свої переваги в сексі.

Іншими словами, якість інтимного життя росіянок потребує значного покращення. Турбуватися не варто - все в наших руках. За словами д.м.н., професор, засновника і ректора Інституту психології та сексології Льва Щеглова, основними перешкодами для повноцінного сексуального життя є:

відсутність довіри і повноцінної зв'язку з партнером
незнання своїх власних особливостей
неправильне і неграмотне поведінка партнера
наявність негативного сексуального досвіду
Занепад сил, стрес також впливають на якість сексу. Якщо ми втомилися на роботі або від надлишку домашніх справ, то при виборі «секс або сон» ми віддамо перевагу друге.

любов, кохання

Як отримати від сексу максимум користі і задоволення

Оргазм доступний кожній жінці. Якщо ви не входите в ті кілька відсотків, які відчувають його щоразу, то зверніть увагу на наступні моменти:

Скажіть партнерові про свої уподобання в сексі. Жінка легко досягає оргазму при самостимуляції, при цьому з партнером це відбувається далеко не завжди. Звідси виникає питання: чому б їй не пояснити своєму партнеру, як правильно треба стимулювати її?
Правильний настрій: то, що відбувається «до» не менш важливо. Рівень сексуального збудження також впливає на якість сексу. Якщо потяг знижується на тлі втоми - зверніть увагу на рослинні біодобавки на основі Пікногенол і амінокислоти L-аргінін. Вони сприяють розширенню судин, поліпшенню кровотоку в області статевих органів, а також знімають втому.
Займіться собою: зробіть манікюр, зачіску, купіть нову сукню, білизна. Відчуття власної краси підніме настрій і самооцінку. Жінка, яка подобається собі - подобається партнеру.
Створіть романтичну атмосферу. Запросіть його на побачення: попросіть взяти квитки в кіно на останній ряд або влаштуйте удома романтичну вечерю при свічках з приємною музикою.

Не всякий секс корисний для здоров'я чоловіків і жінок, а тільки той, від якого обидва отримують задоволення. Такий секс молодить, підвищує настрій, самооцінку і благотворно впливає на роботу організму. Секс - не шкідлива звичка, не зраджуйте їй!

Інтернет-журнал