«Тільки жінка може тимчасово зупинити час» @ Юзеф Булатович

Інтернет-журнал "Все для жінок"

Як дівчині закохати в себе хлопця

Якщо молода людина не відповідає взаємністю, не потрібно зітхати про сумну долю. Потрібно просто взяти ініціативу в свої руки. Щоб зрозуміти, як закохати в себе хлопця, потрібно трохи розібратися в чоловічій психології.

Психологія чоловіків

Найважливіше - це зрозуміти, чого ж хоче молодий чоловік, який вам подобається. Відповівши на питання, який його ідеал коханої дівчини, якими рисами вона повинна володіти, ви вже зробите половину справи.

Психологам відомі відповіді на ці питання. Результати досліджень, соціологічних опитувань дають в руки дівчат потужний інструмент по залученню уваги чоловіки серця.

люблять жіночних
Дівчина повинна бути жіночна. Якщо ви від природи володієте жіночністю, то вам карти в руки. Ну а якщо вам бракує цієї якості, доведеться попрацювати над собою і сформувати його самій. Жіночність асоціюється у чоловіків зі слабкістю, ранимою, крихкістю. Поряд з такою дівчиною будь-який чоловік автоматично стає сильним, мужнім захисником. Чи варто говорити, наскільки це тішить чоловіче самолюбство, піднімає його самооцінку?

Тягне до сексуальних
Друга якість, яке приваблює чоловіків в дівчатах, - сексуальність. Тільки не плутайте її з вульгарністю: це різні речі, між якими багато дівчат ставлять знак рівності. Це непоправна помилка. Сексуальність повинна бути у всьому: в одязі, ході, манері говорити і вести себе. Тому, якщо ваш стиль одягу далекий від сексуального, якщо ви віддаєте перевагу мішкуваті джинси, майки на два розміри більше, то для залучення уваги молодої людини краще змінити імідж. Це стосується і решти: не допускайте грубості в манерах, лайливої ​​мови і т. Д.

Будьте дотепною
Третє якість, яке цінують чоловіки в слабкому полі, - це дотепність. І хоча все більше чоловіків зазначає, що для них важливо, щоб дівчина була розумною, в цьому випадку мова йде не про розум, а про дотепність - це дещо різні речі. Дотепність ви можете проявити в спілкуванні з молодою людиною, коли розумієте його з півслова, договорює за нього фрази, смієтеся над його жартами. Все це буде говорити йому про те, що ви дуже підходите один одному, оскільки між вами існує взаєморозуміння. Але не потрібно перегинати палицю: доказуючи за хлопця фрази, постарайтеся, щоб це не виглядало так, немов ви його постійно перебиває, а якщо його жарти вам не до душі (наприклад, вони плоскі або з нальотом вульгарності), то не варто робити вигляд, ніби вам це смішно і дуже подобається - не потурайте хлопцеві.

більше легкості

Четверте - легкість. Чоловікам подобаються життєрадісні дівчата, з якими легко, у яких завжди гарний настрій. Красива, але похмура дівчина, яка не посміхається і постійно чимось незадоволена, навряд чи зацікавить хлопця. Тому намагайтеся бути в доброму гуморі: посміхайтеся частіше, будьте відкриті для спілкування.

Практичні поради для першої зустрічі

Кілька порад, які необхідно втілити в реальність.

Увімкніть всю свою жіночність, сексуальність, на яку тільки здатні. Не забувайте: ніякої вульгарності, брутальності і т. Д. Одягніть красиву сукню, туфлі на підборах, зробіть макіяж, зачіску, виберіть відповідні духи. У цьому керуйтеся власним стилем і смаком, місцем і часом зустрічі, але запам'ятайте, що весь ваш образ не повинен бути зухвалим.
Дайте зрозуміти хлопцю, що він подобається вам. Але зробити це потрібно хоч і впевнено, але не нав'язливо, не надто наполегливо. Доречним буде першою почати розмову, але залишіться для нього загадкою, яку він захоче розгадати. Чи не відкривайтеся йому в перший же вечір. Не може йти й мови ні про яку інтимної близькості: це все зіпсує. Ви ж не хочете заслужити в очах хлопця репутацію легкодоступною дівчата? Тоді тримайте його на дистанції.
А ось номер телефону цілком можете сказати! Ще раз дасте зрозуміти хлопцю, що він цікавий вам. Самі переконаєтеся в тому, що він зацікавився вами і чекає нової зустрічі. Можете заздалегідь написати номер телефону на серветці, а коли він попросить вас продиктувати номер, дайте йому записку.
Як правильно поводитися

Чоловіча та жіноча психологія відрізняються. Якщо знати ази чоловічої психології, тактику правильної поведінки з чоловіком, можна швидко і надовго стати для нього єдиною і неповторною.

Чи не квапте події

Це найперше і найважливіше правило. Незабаром у вас будуть в руках інструменти, які допоможуть вам закохати в себе хлопця, тому робіть все не поспішаючи, поетапно, спокійно. Не поспішайте самі і не квапте події. Інакше можете отримати зворотний результат.

Будьте уважним слухачем

Часто жінки роблять помилку, без угаву базікаючи і забуваючи, що чоловікові теж хочеться висловитися. У бесідах з молодою людиною намагайтеся, щоб було більше монологу з його боку: слухайте його уважно, показуйте, що вам цікаво і зрозуміло, про що він говорить (підтакуйте, кивайте). Але запам'ятайте: якщо в усьому погоджуватися з чоловіком, то йому це може набриднути. Краще висловіть свою точку зору, обґрунтуйте її. Тим самим підігрієте інтерес і повагу молодого людини.

 

Будьте життєрадісні

Все, незалежно від статі, люблять людей легких і життєрадісних. Будьте такою: посміхайтеся, смійтеся, жартуйте - молода людина не залишить таку дівчину без уваги. Звичайно, все добре в міру і сміятися теж потрібно вміти до місця. Але ось добра, відкрита, світла дівчина, у якої завжди посмішка на губах і радість в очах, сподобається будь-якому хлопцю.

цікавтеся їм

Цікавтеся у хлопця, які його захоплення, чим він займається. З одного боку, ви більше дізнаєтесь про людину, яка вам подобається. З іншого, у вас будуть теми для розмови. Захоплені чимось люди обожнюють розповідати про своє хобі. Хлопець оцінить вашу зацікавленість його хобі і можливість розповісти вам про нього. Якщо ж він не має певних захоплень, розпитайте його, як він проводить свій вільний час, чим любить займатися. Ця інформація допоможе вам у подальшому: наприклад, якщо хлопець любить активний відпочинок, можна запропонувати поїхати за місто або здійснити велосипедну прогулянку.

Дозвольте йому відчути себе героєм

Ми вже говорили про те, що чоловіки люблять тендітних і ніжних дівчат. А такі дівчата, як правило, дуже потребують допомоги міцного хлопця. Попросіть молодого чоловіка про допомогу, покажіть, що маєте потребу в ньому, без нього не впораєтеся! Не забудьте подякувати йому, адже чоловіки люблять компліменти не менш дівчат. Кожна людина в глибині душі хоче бути потрібним і корисним. А бути потрібним ніжній дівчині, - що може бути прекрасніше для чоловіка?

Показуйте хлопцеві, наскільки ви підходите один одному

Робіть акцент на своїх позитивних якостях. Найважливіше - показати, що ви підходите хлопцеві в якості партнера. Наприклад, ви любите один і той же (неважливо що: азіатську кухню, риболовлю, екстремальні види спорту), у вас одні й ті ж хобі, погляди на життя і т. Д. Тут вам дуже допоможе та інформація, яку ви отримали про інтереси молодого чоловіка. Чим більше інтересів, поглядів ви поділяєте, тим простіше вам буде закохати в себе хлопця.

Станьте йому другом

Станьте для нього хорошим другом, який завжди поруч у важку хвилину, готовий допомогти, підтримати, вислухати. Чоловікам теж потрібне розуміння, співпереживання не менш, ніж дівчатам. Якщо ви боїтеся, що так і залишитеся для нього другом, не переживайте: жоден хлопець не захоче мати в якості одного жіночну, ніжну, сексуальну дівчину. Але в цьому питанні важливо не переборщити: не ставайте дівчинкою на побігеньках, яка на перший поклик біжить на допомогу. Дотримуйтесь баланс між готовністю завжди бути поруч в скрутну хвилину і власною гідністю: хлопець ні в якій мірі не повинен використовувати вас.

Коли початок відносинам покладено

Коли початок відносинам покладено, важливо далі рухатися в правильному напрямку. У цьому вам допоможуть поради психологів.

Довіряйте і відпускайте

Чи не прив'язуйте хлопця до себе. Зрозуміло, що вам хочеться проводити більше часу разом, але ваші відносини не повинні урізати особисту свободу кожного з вас. Молода людина, як і раніше захоче зустрічатися з друзями, як це було раніше. Ніколи не будьте проти цього! Нехай йде, а ви можете зустрітися з подружками, - чим не варіант? Краще з першого дня довіряти, інакше відношення не доставлять нікому з вас радості. Відносини, побудовані на взаємній довірі, міцні і надійні. Якщо ж ви будете в усьому підозрювати і ревнувати, то винищить себе.

Не давайте приводу для ревнощів
Те ж саме стосується і вас самої: в якійсь мірі приємно, коли хлопець ревнує. Для багатьох дівчат це показник того, що він закоханий. Але це говорить також і про те, що людина не до кінця довіряє вам. Не давайте приводів для недовіри і ревнощів: це винищить і його, і вас. Постійний контроль, вимога звіту «де була і з ким», - хіба це може привнести щастя в стосунки? Навряд чи.

міняйтеся

Пам'ятайте, ми вже говорили про те, що дівчина повинна залишатися для чоловіка загадкою? Допоможе тут зовнішні перевтілення: наприклад, пофарбувати волосся в новий колір або зробити новий макіяж, одягнутися в незвичному стилі. Але міняйтеся в межах розумного і за своїм бажанням: хотіти здивувати хлопця і зробити йому приємно - похвально, але не на шкоду своїм бажанням.

розвивайтеся

Багато молодих людей вказують на те, що дівчина повинна бути не тільки красива, але й розумна. Чоловіки цінують в своїх обраницях розум і ерудицію. Тому розвивайтеся, більше читайте, дізнавайтеся щось нове. Якщо навіть вам нецікаві, наприклад, світові новини, все одно дивіться їх: культурна людина завжди в курсі подій, що відбуваються в світі. Приділіть увагу і інтересам хлопця: якщо йому подобаються автомобілі, читайте іноді журнали на автотематіке. І коли у вас з'явиться можливість блиснути своїми знаннями, хлопець і його друзі будуть просто в шоці.

Будьте собою

В кінцевому рахунку ви хочете, щоб молода людина закохався саме в вас, в ваш внутрішній світ, а не в макіяж, підбори і сукні, чи не так? Тому показуйте йому свій внутрішній світ, знайомте його з ним, оскільки в результаті люди люблять один одного не за зовнішність або розум, а за душу.

По листуванню

У століття інтернету це питання стає все більш актуальним. Але оскільки віртуальне спілкування відрізняється від реального, то і дії по завоюванню хлопця будуть іншими.

Якщо в реальному житті увагу хлопця дівчина може залучити, в першу чергу, через зовнішні дані (макіяж, одяг, манери і т. Д.), А потім вже «включити» розум, то спілкуючись з ним віртуально, така тактика неможлива. Зате саме в віртуальному спілкуванні дівчина може підкорити молоду людину розумом, інтелектом, культурою спілкування. Листуючись, ви повинні проявляти по відношенню до хлопця уважність, співпереживання його проблем, готовність підтримати, допомогти, вислухати. Все це саме в інтернет-спілкуванні надзвичайно цінується.

Будьте уважні до молодої людини, до його хобі, життя і тому, що в ній відбувається. Наприклад, якщо він розповів вам, що у нього захворіла собака і він веде її до ветеринара, обов'язково запитайте потім, як пройшов візит. Хлопець дуже високо оцінить таку турботу.

план завоювання

Перш ніж намагатися завоювати його любов, врахуємо, що чоловіки натяків не розуміють і не помічають дрібниць. Вони люблять очима, і якщо щось не подобається в дівчині, уваги хлопець на неї не зверне. Чи не затримається його погляд і на «сірої мишки». Щоб погляд молодої людини затримався на дівчині, вона повинна виглядати неординарно, але не зухвало. Не варто намагатися привернути його увагу екстравагантною поведінкою, - багатьох юнаків воно відштовхує. Вести себе краще стримано і одночасно впевнено. А познайомившись з ним, спробувати його зацікавити розмовою, тема якого буде достатньо зрозуміла обом.

Перший крок

Розговорилися? Ну, ось, перший крок зроблено.

другий

Тепер робимо другий крок: намагаємося залишатися для нього загадкою. Не варто поспішати з перших же годин знайомства надавати про себе все. Заінтригуємо його, видаючи інформацію невеликими порціями і як би мимохідь. Чи не розповідаємо нав'язливо про всі свої пристрасті або хобі, поки не дізнаємося, як він ставиться до того чи іншого захопленню і заняття. Хіба мало, раптом йому не подобаються, наприклад, дівчата-байкери, а подобаються вишивають хрестиком панянки. Або навпаки. Тому, перш за все, - розвідка. Відвертість (або її відсутність) буде потім.

третій

Третім кроком до підкорення серця хлопця буде відмова від зустрічі в той час, який він запропонує. Зустріч треба перенести, пославшись на зайнятість і невідкладні справи. Так, це нелегко, адже його так хочеться побачити знову, але треба. Очікування побачення посилить інтерес молодої людини і змусить його думати про вас постійно. А це тільки зміцнить закоханість.

четвертий

Час минув, і ви, нарешті, зустрілися. Тепер приступаємо до четвертого кроку виконання свого завдання. Обережно вивідує, чим він цікавиться, що його хвилює і цікавить найбільше. Якщо ми розбираємося в цих питаннях, то заводимо про них розмова. Якщо немає, - поки помовчимо, але потім, удома, постараємося зібрати якомога більше інформації про захоплення та хобі молодої людини. І тоді при наступній зустрічі у нас з'явиться більше тем для обговорень. Це важливий фактор в завоюванні серця хлопця: чоловікам подобається, коли подруга розділяє їх інтереси.

Розділили інтереси? Півсправи і навіть більше вже зроблено. Однак нам потрібно пам'ятати, що повністю віддавати себе лише його захопленням можна. З коханої дівчини ми одного разу запросто можемо перетворитися в дівчину-друга. Щоб цього не сталося, необхідно мати ще й свій власний світ захоплень, в який цілком може заглядати і він. Потрібно постійно розвиватися, поповнювати рюкзачок знань і працювати над собою, щоб завжди залишатися невивченою і привабливою.

При цьому не варто відкрито демонструвати молодій людині, наскільки він нам небайдужий. Нехай у нього завжди залишається частинка сумнівів в нашій закоханості. Змусимо його трохи нас поревнувати, час від часу будемо скасовувати зустрічі, посилаючись на зайнятість і так далі. Головне - все робити в міру, а то ж недовго відштовхнути його й втратити.

Нехай кожна ваша зустріч буде незабутньою, не схожою на попередню. Приділяємо хлопцеві увагу, проте намагаємося бути ненастирливої ​​і самостійною. У міру вередує і не пред'являємо до молодої людини надто високих вимог. Не варто робити з нього хлопчика на побігеньках.

Фінти

Закохуються не в саму людину, а в його образ. Тому не треба намагатися бути ідеальною, - це не під силу майже нікому. Досить ідеальної здаватися. Або не ідеальною, головне, відповідати тому образу, який існує в його свідомості.

Взагалі, перш ніж намагатися закохати в себе чоловіка, подумаємо, а закохані ми в нього самі? Якщо немає, навіщо тоді всі ці зусилля, - здаватися кимось, відповідати якомусь образу і так далі? Щоб потішити самолюбство? Не варто воно того.

Як визначити, чи дійсно ми закохані в хлопця, або це тільки здається? Для стану закоханості характерно хвилювання при появі предмета зітхань, прискорене серцебиття, мимовільне почервоніння, жар, неймовірне збентеження. Ночами нас мучить безсоння; ми мріємо про цю молоду людину, він постійно стоїть у нас перед очима. Якщо всі ці ознаки в наявності, тоді вперед. Починаємо його закохувати. Ні - не варто і пробувати.

Щоб діяти впевнено, треба постаратися стати незвичайною. Але не зовні (це нав'язливо і часто відштовхує), а внутрішньо. Незвично міркувати або захоплюватися чимось незвичайним. Ні, перегинати палицю, зображуючи із себе оригіналки не варто. Це зазвичай нікому не подобається. Потрібно просто навчитися міркувати самостійно, не спираючись на стереотипи. Нехай навіть ці роздуми і будуть дещо наївними, все одно вони цікавіше, ніж чиїсь чужі думки.

Ви зацікавили молоду людину, і він призначив вам зустріч. Як закохати в себе хлопця ще більше прямо на першому побаченні? Треба створити у нього думка, що у вас є можливість зустрічатися і з іншими молодими людьми. І що ми поки стоїмо перед вибором. І взагалі, вам є чим зайнятися. Немає інших молодих людей і занять? Заради завоювання серця хлопця можна. Головне, щоб у нього з'явилося відчуття, що вас можуть відвести.

Як зробити так, щоб хлопець постійно думав про вас? Дуже хороший метод - духи. Вибираємо собі духи з тонким і рідким запахом і намагаємося зробити так, щоб цей запах залишився на одязі хлопця, на його речах, блокнотику, телефоні і так далі. Тоді цей запах буде супроводжувати його всюди, постійно про вас нагадуючи.

Щоб стати для нього привабливою, намагаємося забути про свої недоліки, думаючи переважно про достоїнства. Такий настрій передається іншим людям на рівні підсвідомості, тому і молода людина стане теж помічати в основному гідності. Будемо позитивні, активні, упевнені в собі. Нехай енергія б'є ключем. Мляві інфантильні особи не подобається чоловічої статі.

Постійно розвиваємося, намагаємося бути різнобічною. У бесіді з ним більше слухаємо його, що я говорю самі. Чи не копіюємо звички і манери знаменитих красунь. Намагаємося знайти свій стиль, - він запам'ятається молодій людині більше, ніж стиль Анжеліни Джолі. Тренуємо ходу. Вона повинна бути легкою і пружною, а постава - прямий.

підводимо підсумки

Отже, ставимо перед собою якусь мету і йдемо до неї. Цілісні натури подобаються сильній статі. Більше читаємо, але при цьому не мудрувати. Нема чого сипати відчайдушно цитатами з книг, краще розвивати власне мислення.

Одягаємося в міру сексуально, не вульгарно. Макіяж теж повинен бути непомітним, помірним. Змінюємося, але не кардинально. Тоді ми будемо для молодої людини завжди і знайомої, і незнайомій одночасно. Граємо ролі, приміряємо на себе всілякі образи. Але не переграємо, залишаючись впізнаваною.
Найчастіше посміхаємося і менше говоримо про себе, коханої. Нехай хлопець сам розпитує. Розмовляючи з ним, дивимося в очі. Потім можна, як би соромлячись, опустити їх або відвести в сторону. Хвалимо молодої людини, робимо йому компліменти, роблячи це тонко і щиро. Навмисну ​​лестощі чоловіки добре відчувають і противляться їй.
Розвиваємо почуття гумору і не боїмося з іронією говорити про себе. Це підкуповує. Не думаємо весь час про те, як ми виглядаємо. Краще бути живою, ніж скутою і манірної. Не кажемо погано про інших людей і не дозволяємо такого ж хлопцеві. Це викликає повагу.
Будемо велелюбними. Зазвичай чоловіки люблять жінок, що відносяться з любов'ю до тварин, дітям, іншим людям. Відкрито висловлюємо свої емоції, але робимо це щиро, а не театрально. Відкинемо убік зарозумілість. Воно нікого не прикрашає. Чи не брешемо ні хлопцю, ні іншим людям. Якщо в чомусь зізнаватися не хочеться, краще промовчати.
Взагалі, при знайомстві краще не ставити перед собою цілі саме його закохати. Такі цілі тиснуть на психіку, сковують, обмежують дії і змінюють поведінку. Набагато краще буде з ним подружитися. Не варто думати, що тоді він перестане нас сприймати як дівчину. Чи не перестане. Чуть-чуть кокетства, трохи слабкості, розмови не тільки про мотоциклах і футболі, а й про гарненькому політиці, і все буде в ажурі. Це дівчата можуть тільки по-дружньому ставитися до хлопців, хлопці ж до дівчат - ніколи. І вже якщо він з нами подружився, значить, десь в душі потягнувся, як до жінки.
Підвищуємо самооцінку, вчимося говорити компліменти, вивчаємо чоловічу психологію, вчимося слухати і підтримувати ініціативу чоловіка. Тоді ви зможете перевести спілкування з ним на новий рівень.

Інтернет-журнал