«Тільки жінка може тимчасово зупинити час» @ Юзеф Булатович

Інтернет-журнал "Все для жінок"

Запалила і пішла на свято: 2-річна дитина загинула жахливою смертю у власному будинку

Малюк шукав виходу, коли будинок палав

На Херсонщині жахливою смертю загинула 2-річна дитина.

Про це інформує  ТСН.

Трагедія сталася у Чаплинському районі – у палаючій хаті загинув 2-річний Богдан. Його баба вклала спати. А сама пішла до сусідів, а потім на День села. У шафі онукові залишила запалену свічку, аби не злякався, якщо прокинеться.

Коли жінка повернулася, хата вже горіла, а малюк був мертвим. Його знайшли в іншій кімнаті. Дитина, ймовірно, шукала виходу. Але двері були зачинені.

Родина користувалася свічками, бо півроку тому їм відключили за борги електрику. Жінка пішла до сусідів зарядити телефон, а звідти на свято, де гуляв і батько Богдана.

“Досить швидко прибули на місце події, але, на жаль, дитина вже померла. Ймовірна причина смерті – отруєння чадним газом”, – розповіли у ДСНС у Херсонській області.

21-річний батько організовує похорон малюка, якого виховував сам, бо мати хлопчика його віддала йому. Познайомився з матір’ю Богдана він у мережі. Вона переїхала до нього у село, завагітніла, але чоловіка забрали в армію. Тож жінка поїхала додому до Харкова, а коли чоловік повернувся з армії, привезла йому дитину. Сказала, щоб виховував сина сам. Інакше віддасть до дитячого будинку.

І бабуся, і батько, хоч і зловживали алкоголем, але доглядали за Богданом, малюк мав усе необхідне, кажуть соцслужби і сусіди. Матір у селі більше не бачили. Документи на дитину вона надіслала поштою.

Швидше за все, матір досі не знає про смерть сина, бо родичі з нею зв’язатися не змогли. Служба у справах дітей намагається розшукати жінку.

Інтернет-журнал