«Тільки жінка може тимчасово зупинити час» @ Юзеф Булатович

Інтернет-журнал "Все для жінок"

Ці 3 простих трюки допоможуть вам швидко зібратися вранці на роботу

Ранкові збори можна прискорити за допомогою 3 трюків.

Вранці потрібно звернути увагу на наступне — зачіску, губи, колір обличчя. Цього буде достатньо для яскравого й свіжого вигляду.

Колір обличчя

Сяючий колір обличчя не досягається штучними прийомами, він йде зсередини. Зрозуміло, можна зробити повний варіант макіяжу, але ж зранку на це немає часу. Та і як виглядатиме у метро або у переповненій маршрутці повноцінний важкий багатошаровий макіяж? Обличчя точно спітніє.
Надати шкірі сяючий вигляд можна і без використання декоративної косметики. Почати ранок потрібно із вмивання дуже холодною водою. Чим вона холодніша — тим краще. Крижана вода стимулює нервові закінчення, сприяє циркуляції крові і надає обличчю легкий рум'янець. Крім цього, така процедура миттєво знімає набряки та звичайно ж, бадьорить. Після такого умивання буде достатньо нанести на шкіру звичайний зволожуючий денний крем.

Зачіска

Що може бути кращим за чисте, укладене феном волосся? Нічого. Але ж саме на миття голови, сушіння і укладання часу найчастіше вранці і бракує. Багато жінок миють волосся ввечері та накручують його на м'які бігуді. Зрозуміло, це не найгірший варіант, але можна вчинити набагато легше.

Якщо волосся зібрати у "кінський хвіст" або ж у валик, і закріпити його на маківці, то ідеальну, дуже стильну зачіску можна отримати без зусиль і лише за кілька хвилин.

Губи

Помада — не найкращий варіант для ранкового іміджу. Без повного макіяжу нафарбовані губи виглядають "яскравим ляпанцем" на обличчі.

Між тим, надати губам приємний рожевий відтінок і "загадкову" припухлість можна, користуючись підручними засобами. Достатньо лише інтенсивно помасажувати їх щетиною зубної щітки або ж зробити легкий скраб з кавової гущі.

Головне — не перестаратися під час процедур. Після масажу або скрабу досить нанести на губи гігієнічну помаду або бальзам.

Завдяки цим простим вранішнім прийомам можна виглядати свіжою, привабливою і природною, а ще — заощадити час.

Інтернет-журнал