«Тільки жінка може тимчасово зупинити час» @ Юзеф Булатович

Інтернет-журнал "Все для жінок"

Як очищати волоські горіхи від шкаралупи?

Навіть чистити не треба, шкаралупа сама відвалюється, і ядро залишається цілим. Як колоти волоські горіхи для себе і на продаж.

Як очистити волоський горіх?
Як розколоти волоські горіхи, не пошкодивши ядро? Якщо їх дуже багато, для цих цілей краще використовувати спеціальні пристосування. Це механічні та побутові горіхоколи і саморобні «лускунчики».
Щоб знизити кількість малоцінної продукції, найкращим способом, доступним в домашніх умовах, є розколювання горіха на звичайній скляній пляшці.

Для цих цілей підійде пляшка від шампанського або пива. Поклади горіх на горлечко пляшки підставою вниз і вдар молотком по «носику». Намагайся рівномірно розподілити силу удару і будь обережним!
Таким способом можна розколоти навіть щільну шкаралупу, залишивши непошкодженою серцевину. Тобі залишається акуратно дістати перегородку, розламавши ядро ​​навпіл. Якщо призвичаїтися, за допомогою звичайної пляшки можна очистити 5 кг горіхів за годину.

Очищені ядра можна зберігати 1-2 місяці при кімнатній температурі. При більш тривалому зберіганні вони втрачають свій смак і можуть стати гіркими.

Сподіваюся цей спосіб очищення горіхів допоможе тобі досягти максимального результату в процесі переробки волоських горіхів.

Інтернет-журнал