«Тільки жінка може тимчасово зупинити час» @ Юзеф Булатович

Інтернет-журнал "Все для жінок"

Справа Чауса: САП оскаржила запобіжний захід екссудді

КИЇВ. 9 серпня. УНН. Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) подала апеляційну скаргу на запобіжний захід екссудді Дніпровського райсуду Києва Миколи Чауса. Про це журналісту УНН повідомили у пресслужбі САП.

Цитата

“Ми сьогодні подали апеляційну скаргу на запобіжний захід, який було йому (Миколі Чаусу - ред.) обрано. В нашій апеляційній скарзі ми просимо обрати йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою”, - заявили у відомстві.

Деталі

У відомстві додали, що термін утримання під вартою обиратиметься від двох місяців, або на час досудового розслідування.

Нагадаємо

4 серпня Вищий антикорупційний суд (ВАКС) відправив екссуддю Дніпровського районного суду Києва Миколу Чауса під цілодобовий домашній арешт.

Справа Чауса

Як стало відомо зі ЗМІ, в п’ятницю, 30 липня, в поліцію подзвонив житель села Мазурівка Вінницької області, і повідомив, що в селі з’явилася людина на ім’я Чаус Микола Олексійович 1966 року народження.
Чаус нібито підтвердив, що був викрадений невідомими особами і підтвердив, що є екс-суддею Дніпровського райсуду Києва.

Детективи НАБУ затримали екссуддю Дніпровського райсуду Києва Миколу Чауса у лікарні “Феофанія”. Чаусу було також вручено клопотання про застосування запобіжного заходу.

Раніше Служба безпеки заявила про те, що затримала екссуддю Миколу Чауса на законних підставах. У відомстві заявляли, що знають про його місцезнаходження, і повідомили, затриманому надають необхідну медичну допомогу.

Як повідомляв адвокат Чауса Олександр Вишневий, в Вінницьку область прямували детективи НАБУ для його затримання.

НАБУ закликало правоохоронців передати детективам підозрюваного колишнього суддю. Інформаційні видання повідомляли, що обвинуваченого Чауса перехопили співробітники Служби безпеки України.

Директор НАБУ Артем Ситник під час сьогоднішнього брифінгу заявив, що між детективами НАБУ та співробітниками СБУ не було погоні за Чаусом, та наразі це питання вичерпано.

Джерело: УНН
Теги: Україна, суди, САП

Інтернет-журнал