«Тільки жінка може тимчасово зупинити час» @ Юзеф Булатович

Інтернет-журнал "Все для жінок"

Як помітити зраду чоловіка

Є багато способів помітити, що у вашого чоловіка роман на стороні. Змінюється поведінка, звички, графік роботи. Якщо у вас хоч раз виникла підозра у вірності свого чоловіка, то уважно вивчіть всі зовнішні фактори, які можуть вказати на можливу зраду. Попереджений значить озброєний!

ознаки зради

Якщо ви помітите ці ознаки, не потрібно відразу накидатися на чоловіка із звинуваченнями. Але стати більш уважною потрібно.
Роботи стало більше, а грошей менше

Якщо ваш чоловік став частенько затримуватися на роботі, ходити в офіс у вихідні і постійно їздити у відрядження, то це серйозний привід задуматися. Можливо, чоловік звичайний трудоголік, який, не шкодуючи сил своїх, намагається фінансово забезпечити сім'ю. Але у даних обставин може бути і зовсім інша причина. Якщо у вашого чоловіка з'явилася прихильність на боці, то йому потрібен час, щоб зустрічатися з цією жінкою. Звичайно, пару раз він може відпроситися з роботи, щоб влаштувати побачення, але регулярно так робити не вийде. Ось і доводиться йому, бідному, постійно викручуватися, вигадуючи все нові «завали на роботі» і несподівані вимоги керівництва вийти на роботу у вихідний день.

Працюючи більше, ваш чоловік, по ідеї, повинен приносити в будинок більше грошей. А як же інакше: чим вище цікавинками, тим більше зарплата! Але якщо ви раптом помічаєте, що при більш напруженому графіку роботи грошей в сім'ї поменшало, то це серйозний дзвіночок. Що, якщо у чоловіка є витрати, призначені для іншої жінки? За коханкою потрібно доглядати: дарувати їй квіти, подарунки, а може бути і утримувати її - наприклад, оплачувати квартиру або спільні поїздки. Згадайте, у вашому житті все було точно так же коли майбутній чоловік завойовував вашу увагу.

Ви можете з легкістю перевірити, чи дійсно ваш чоловік знаходиться на роботі позаурочний час і чи правда, що на вихідні він їздив у службове відрядження. Достатньо зателефонувати до нього офіс і попросити до телефону. Якщо кілька ваших спроб зв'язатися з ним на робочому місці не увінчалися успіхом - це погана ознака. Безглуздо розпитувати про його місцезнаходження ваших спільних друзів, якщо вони його товариші по службі. Чоловік завжди прикриє приятеля з почуття чоловічої солідарності, жінка - просто не захоче влазити в чужі сімейні відносини. Та й виглядати перед вашим чоловіком «стукачем» навряд чи хто з них захоче, так що доведеться обійтися без їх допомоги.

Зміни в зовнішньому вигляді

Іноді чоловіки починають ні з того ні з сього приділяти занадто багато уваги власну зовнішність. Звичайно, кожній жінці приємно, коли її чоловік не нагадує неохайного орангутанга - завжди начисто поголений, причесаний і одягнений з голочки. Але частіше чоловіки з прохолодою відносяться до необхідності здійснювати щоденні ритуали краси, і ми звикли бачити їх з трохи скуйовдженою зачіскою, дводенної щетиною і в звичайній, нічим не вибагливій одязі. Для нас така ситуація цілком природна: це ми, жінки, повинні блищати красою і доглянутістю, чоловікові ж досить бути акуратним і охайним.

І якщо такий звичайний чоловік, ніколи раніше не душівшійся французьким одеколоном і не носив костюмів, раптом починає дивувати вас своєю турботою про ідеальний зовнішній вигляд, то це неспроста. Є невеликий шанс, що у керівництва його фірми з'явилися нові вимоги до дрес-коду, але це малоймовірно. Зазвичай прагнення виглядати якнайкраще з'являється у чоловіків тоді, коли вони хочуть справити враження на жінку. І якщо ви вже кілька років у шлюбі, і при вас він може ходити в розтягнутих треніках і дірявих шкарпетках, то дама ця, на жаль, не ви.

нестандартна поведінка

Іноді звичний спосіб життя змінює дивну поведінку чоловіка. То він гнівається та замислений, хоча причин начебто і немає, то ні з того, ні з сього стає надто ласкавим і ніжним. Особливо після дивних поїздок у вихідні та вечірній час. Що тому причиною: стреси, проблеми на роботі? А може бути, почуття провини після сексу з іншою жінкою? Можливі обидва варіанти, і щоб заспокоїти свою душу, вам необхідно як слід придивитися до поведінки чоловіка.

Занадто часто бігають очі, погляд стає то розсіяним, то трішки винним? Та до того ж на його мобільному телефоні і на вході в соціальну мережу з'явилися нові паролі? Да уж, ситуація неприємна. Доведеться вам уважніше придивитися до чоловіка, а заодно частіше перевіряти його одяг на предмет слідів перебування з іншою жінкою. Сліди помади на сорочці, чужі довге волосся на піджаку або на сидінні автомобіля, запах жіночих парфумів. Деякі чоловіки, які змінюють своїм дружинам, проявляють чудеса винахідливості, щоб «не засвітитися». Приходячи додому, вони прожогом біжать в душ, голову миють неймовірно пахучим шампунем, а весь одяг запихають в пральну машину ще до того, як вона встигає забруднитися.

Виявивши ці докази, вам доведеться встати перед вибором: вимагати у чоловіка пояснень або закрити на все очі. Про всяк випадок почекайте зі скандалом і з'ясуванням ставленням до тих пір, поки не переконаєтеся в зраді точно. Постарайтеся все-таки вивчити його телефон: якщо у чоловіка є інша жінка, то напевно в ньому зберігаються записи дзвінків і ніжні СМС.

 

Нова техніка сексу

Як не крути, а в ліжку ми давно вивчили звички своїх благовірних. Хоч і намагаємося іноді урізноманітнити свій інтим, але кардинально нових приемчиков від чоловіка не очікуємо. І ось, раптово ваш чоловік робить в ліжку щось, зовсім незвичне для вас. Отримавши задоволення і зрадівши нових відчуттів, ви замислюєтеся про причини такої метаморфози. Секс в ліжку - це те саме, що приготування на кухні: кожна сім'я з часом звикає до одних і тих же страв, а новим ласують тільки в гостях. Тільки на відміну від їжі за сексом ви по гостям не ходите.

В голову відразу лізуть непрохані думки: а чому він не робив цього раніше? Не вмів? Тоді хто його навчив? Якщо ваш чоловік не фанат порнофільмів і якщо Камасутра - не його настільна книга, то всі ці питання досить резонні. Якось складно повірити, що на нього найшло натхнення, і він освоїв нову техніку сексу. Логічно, що навички свої чоловік отримав в інший ліжку, а інструктором його стала ваша суперниця. Звичайно, зміна поведінки чоловіка під час сексу ще не доводить факту зради, але якщо у вас з'явилися сумніви, то додайте цей момент в свою скарбничку підозр.

Згадка про певну жінці

Якщо він все частіше і частіше починає згадувати в розмовах одну і ту ж жінку, про яку раніше не говорив так часто. Це може означати, що та жінка стала об'єктом його бажання. Його видає його ж власну підсвідомість - коли ми закохуємося в когось, стає дуже важко не говорити про нього скрізь і завжди.

Зміна музичних пристрастей

Він чомусь різко поміняв свої музичні смаки. Це може говорити про те, що певна музика нагадує йому про неї - вашої суперниці. Звичайно, кожен може слухати різну музику, але якщо він від жорсткого року раптом перейшов на ніжні романси, то це не може не викликати підозри.

Віддалення від будинку

Ви раптом розумієте, що він проводить поза домом все більше і більше часу. Чоловік, який завів інтрижку на стороні, постійно шукає привід, щоб вибратися з дому. Якщо до цих пір він був хронічним любителем дивана, а тут раптом його потягнуло то на прогулянки з друзями, то на допомогу по дому його батькам - вам пора ставати пильною.

 

Якщо він скаже, наприклад, що поїде на вихідні в гості до свого троюрідному брату (якого ви, до речі, терпіти не можете, що добре відомо вашому благовірному), то візьміть, та й зателефонуйте чоловікові через кілька годин після того, як він повинен був приїхати туди. Зробіть вигляд, що всього лише хочете поцікавитися, як він доїхав. Тільки телефонуєте не на мобільний чоловіка, а на домашній телефон його родича. І якщо його там не виявиться, то тепер уже можна зателефонувати на мобільний і дуже невинно запитати, де він зараз перебуває. А від його відповіді буде залежати, який висновок вам варто робити.

Зміна в поведінці його друзів

Його друзі або колеги, які раніше спілкувалися з вами невимушено, раптом починають відчувати себе ніяково у вашій присутності? Це може означати, що вони знають про вашого чоловіка щось більше, ніж ви. Вони, звичайно, будуть його покривати, але красномовні ознаки зради чоловіка полягають не тільки в його відношенні до вас, але і в ставленні до вас його друзів. У всякому разі, ви не зможете не помітити, що вони починають ставитися до вас з жалем і стурбованістю.

Раптова інтернет-залежність

Ви помічаєте, що все більше часу він проводить в інтернеті. Зараз стало так зручно спілкуватися зі своїми коханками прямо під носом у своїх дружин! Правда, багато хто любить зависати в мережі, але якщо чоловік ні з того ні з сього змiнив свою звичку щовечірнього перегляду фільму разом з вами на листування по електронній пошті за закритими дверима в іншій кімнаті, то на це повинна бути вагома причина.

Секретні розмови по мобільному телефону

Багато про що скаже з'явилася звичка чоловіка ховати від вас свій стільниковий телефон. Звичайно, не варто ритися в телефоні чоловіка в пошуках доказів його зради - це просто непорядно. Але вам варто насторожитися, якщо він став носити телефон з собою, переміщаючись по квартирі, тоді як раніше він просто кидав мобільник, де попало або відключає його, ледь зайшовши додому. Або він постійно пише і отримує повідомлення. Або говорить, що йому телефонують з роботи і йде розмовляти в іншу кімнату, причому розмовляє пошепки. Ви ж розумієте, що з колегами не розмовляють, знизивши голос до шепоту!

Зміни в інтимному житті

І вже найвірніші ознаки зради чоловіка - якщо він втратив до вас інтерес і перестав займатися з вами сексом. Швидше за все, він отримує його десь в іншому місці. Не вірте виправданням на кшталт «я втомився» - жоден здоровий чоловік не зможе тривалий час протриматися без сексу.

І якщо досі він хотів від вас сексу два - чотири рази в тиждень, а тепер сам практично ніколи не ініціює любовні ласки, то це може говорити про наявність зради. Буває і навпаки: він раптом починає вимагати багато сексу і хоче спробувати нові позиції і техніки. Це може говорити про те, що він отримав нові ідеї десь на стороні.

 

Як «підловити» зрадника: народні способи

Багатьом жінкам недостатньо інтуїтивних методів для того, щоб розпізнати зраду свого благовірного. З покоління в покоління серед жінок передаються маленькі хитрощі, за якими можна викрити чоловіка в невірності. Ви можете посміятися над цими бабусиними способами, а можете поставитися серйозно і перевірити на власному чоловікові: чим чорт не жартує, а раптом змінює?

Фокус з ванною

У багатьох селах і селах досі перевіряють чоловіка на вірність наступним чином: після відлучки чоловіка роздягають нижче пояса і садять в корито. Ви можете перевірити у ванній - це буде зручніше. Так ось, весь фокус у тому, що у чоловіка, що мав недавно сексуальні відносини, яєчка спливають. Тонуть - залишався вірним, спливли - «ах ти кобель!»

Факт цей абсолютно ненауковий, і, можливо, спливати і тонути частини чоловічого достоїнства можуть по абсолютно невідомих нам причин. Однак саме цим способом на повному серйозі користуються багато жінок, які підозрюють чоловіків у зрадах. І, що найцікавіше, частіше виявляються праві!

Фокус з сексом

Тут все просто і зрозуміло: приходить чоловік з чергового вечірнього «засідання», а ви - бац, і зажадали виконання подружнього обов'язку. Негайно, невідкладно, не встигнувши поїсти і викупатися. Статевих гігантів серед чоловіків стає все менше, задовольняти відразу двох жінок, та ще одну за одною, здатний не кожен чоловік. Ось і перевіряють хитрі дружини своїх чоловіків на наявність сексуального голоду. Впорався із завданням - молодець, так тримати! Чи не впорався - привід звинуватити в зраді.

На жаль, іноді і найвірніший чоловік може не впоратися з поставленим завданням. Причин може бути багато: втома, роздратування, погане самопочуття, відсутність настрою. Дружини занадто добре знають сексуальні можливості своїх чоловіків і можуть без праці обчислити «незапланований акт» на стороні. Якщо ви ставитеся до цієї категорії дам, то ризикніть і спробуйте накинутися на чоловіка з вимогою сексу відразу після його приходу додому. Бути може, це щось прояснить.

Фокус з марганцівкою

Припустимо, приходить ваш чоловік додому, а ви серйозно підозрюєте його в невірності. Перед сном замочують труси, що були на дружині в цей день, в тазику зі звичайною водою. А чоловікові говорите про те, що за давнім повір'ям вода в тазі стане рожевою, якщо у чоловіка, їх носив, був протягом дня секс. Що саме так ваша прапрабабуся, тітонька і двоюрідні тітки викрили своїх чоловіків в зраді. Містика це, зате працює! Головне, закиньте в його раціональну голову хоча б мале зерно сумніву в нереальності цього способу.

Звичайно, чоловік не повірить і посміється над вами і спокійно ляже спати. Як тільки він засне, додайте в тазик води трохи марганцівки - стільки, щоб вода стала трохи рожевою. Якщо чоловік винен перед вами, то він обов'язково загляне вранці або серед ночі в нещасливий тазик: хіба мало що? І напевно змінить воду. Підсумок: якщо ви прокинулися і виявили в тазу кристально чисту воду, значить, чоловік вам невірний і піддався на вашу провокацію. Якщо вода рожева - все в порядку, ваш чоловік «чистий».

Фокус з перцем

Це досить жорстокий спосіб дізнатися про зраду свого чоловіка, тому що визнання доведеться вирвати буквально з болем. Труси передбачуваного зрадника посипаються перцем, потім він, бідолаха, починає моторошно свербіти. Чеше за компанію і ви, попутно звинувачуючи чоловіка у всіх венеричних захворюваннях світу, які той підхопив зі своєю коханкою.

Коли чоловік приносить в будинок хвороба, отриману статевим шляхом, то відмовлятися від визнання в зраді безглуздо: занадто очевидні докази його невірності. І якщо у вашого чоловіка є грішок, то, побачивши жахливу висип на інтимних місцях і почувши цілком справедливі звинувачення, він може здатися і розповісти всю таємницю. Це потім він почне бігати по лікарнях, здавати аналізи, з'ясовувати діагноз, а при несподіваному наїзді з вашого боку «розколеться» як миленький. Ось тільки, якщо чоловік не винен, а ви заподієте йому такі жахливі муки? А раптом у нього виникне алергічна реакція або щось в цьому роді? Так що двічі подумайте перед тим, як сипати перець в труси коханого.

Що далі

Переконавшись, що ваш чоловік обдурив вас, ви можете відчути себе глибоко ображеною і це зрозуміло. Зазвичай жінки відчувають сильне почуття невизначеності. Що буде далі? Як вчинити? Прогнати чоловіка або пробачити? Кине він або залишиться? Ви повинні вирішити, як будете діяти далі. Найкраще буде, звичайно, поговорити з чоловіком. Тільки ви повинні керуватися конкретними фактами, а не припущеннями і чутками.

Зберігайте спокій, розмовляючи з чоловіком. Ні в якому разі не нападайте на нього зі звинуваченнями. Якщо на самому початку розмови ви втратите самовладання, ваша бесіди не буде конструктивною, адже чоловік, швидше за все, займе оборонну позицію і не захоче бути відвертим з вами. Розкажіть чоловікові про те, які зміни в його поведінці змушують вас нервувати, попросіть його пояснити їх вам. Дайте йому шанс спокійно порозумітися, уважно вислухайте все, що він захоче вам сказати.

Не зліться, не перебивайте його. Якщо він дійсно винен перед вами, він, можливо, назве такі причини, про які вам буде не дуже приємно дізнатися. Наприклад, він скаже, що йому дуже не вистачає від вас тепла в стосунках, або про те, що ви перестали стежити зовнішністю і вже не виглядаєте привабливо і жіночно.

Потрібно пам'ятати, що будь-які ознаки невірності чоловіка говорять про те, що він шукає на стороні те, чого йому не вистачає в шлюбі. Ви повинні дати своїй родині шанс на збереження відносин. Звичайно, якщо ви любили один одного.

Інтернет-журнал