«Тільки жінка може тимчасово зупинити час» @ Юзеф Булатович

Інтернет-журнал "Все для жінок"

Чоловік з дружиною думали, що скоро стануть батьками, але УЗД показало, що в животі жінки зростає зовсім не дитина

Новина зруйнувала всі мрії пари. Те що вони побачили, просто шок!

Молодята не планували заводити дитину, але були дуже раді, коли живіт дівчини почав рости. Все вказувало на те, що скоро в їх родині стане на одну людину більше. Однак коли дама прийшла в клініку, щоб зробити УЗД, то лікарі повідомили їй жахливу новину, яка зруйнувала всі мрії пари.

Грейс Бейкер-Падден і її чоловік Джо Коуллинг не планували дитину, а після весілля хотіли пожити у своє задоволення. Проте їм довелося вносити корективи в життєві плани, коли живіт дівчини став збільшуватися в розмірах. Все йшло до того, що в їхній родині очікується поповнення, тому пара почала морально готуватися до цього.

Звичайно, парочка відразу розповіла про цю новину своїм батькам і обрадувала, що скоро вони стануть бабусями та дідусями. Родичі почали вгадувати стать майбутньої дитини, а заодно залишали побажання щодо імені. У великій і дружній родині панувала приємна атмосфера та очікування чогось чарівного. І Грейс з теплотою згадує ті чудові моменти.

• Ми були такі щасливі. Наші батьки не могли дочекатися, коли вперше стануть бабусями та дідусями.

Однак не все виявилося таким радісним, як хотілося б парі. У той період часу у дівчини вранці були сильні напади нудоти, а її загальний фізичний стан залишав бажати кращого. Грейс постійно відчувала почуття слабкості та нездужання, але вона списувала це на токсикоз, так що не надавала цьому особливого значення.
Коли підійшов термін, при якому можна робити УЗД, Джо з Грейс відразу ж відправилися в клініку, щоб дізнатися стать своєї майбутньої дитини. Але після першого ж дослідження стало зрозуміло, що все пішло не за планом. Річ у тім, що замість плоду, який би розвивався в утробі матері, медсестра побачила незрозумілий згусток і відразу побігла за лікарем, залишивши дівчину і хлопця одних. І їхні думки в той момент були далеко не райдужними.

• Ми не побачили форми майбутньої дитини, це більше нагадувало грона винограду.


Чекаючи лікаря, пара стала гуглити цю проблему і шукати пояснення, але побачена в інтернеті стаття змусила їх обливатися холодним потом.

• Ми подивилися в інтернеті та побачили, що це може бути рак. І відразу запанікували.

На жаль, доктор підтвердив їх побоювання, а потім повідомив про необхідність термінової госпіталізації. У підсумку дівчина провела шість місяців в клініці та пройшла курс хіміотерапії. Попри такий страшний діагноз, Грейс не прощалася з життям, а, навпаки, завжди була на позитиві. Все це завдяки лікарям, які давали позитивні прогнози.


• Вони були впевнені, що мене можна вилікувати.

І фахівці виявилися праві. З кожним місяцем справи дами були все краще і краще, і хвороба відступила, однак різні процедури все одно позначилися на її загальному стані.

• Лікування зробило мене слабкою і виснаженою. Мої волосся помітно порідшали, але, на щастя, я їх не втратила.

Після пережитого, Джо з Грейс все ще сподіваються завести дитину, але лікарі попередили їх про те, що в цьому випадку пухлина може з'явитися знову.

Інтернет-журнал