«Тільки жінка може тимчасово зупинити час» @ Юзеф Булатович

Інтернет-журнал "Все для жінок"

Чоловічі прохання, на які не варто погоджуватися

WomanHit.ru розповість, в яких ситуаціях рішення приймаєте тільки ви.

Відносини завжди вимагають компромісів, однак є ряд моментів, які жінка повинна обов'язково враховувати, якщо вона хоче побудувати здорові відносини зі своїм партнером.
Ще кілька століть тому жінка, що вступає в шлюб, приймала такі умови, від яких ми зараз приходимо в жах. Виходить, жінка була всього лише додатком до чоловіка, підтримуючи його статус. В її обов'язки входило народження дітей, підтримку затишку в домі і багато інших речей, які залежали від бажань самої жінки. Хороша дружина практично не мала права голосу і в усьому слухалася свого чоловіка.
На щастя, ці часи давно пройшли, і у жінки стільки ж прав, як і у сучасного чоловіка. Жінка може дозволити собі не тільки вставити слово в черговий сварці, а й навіть розлучитися, якщо відносини перестають її задовольняти.
Ми розповімо, на які умови ніколи не потрібно йти, навіть якщо чоловік клянеться вам у вічній любові.
Жертвувати своїми інтересами і принципами на догоду чоловікові

Звичайно, без компромісів дуже складно зберегти відносини, де кожен партнер буде відчувати себе комфортно. Однак у всьому потрібно знати міру: повне підпорядкування чоловікові може закінчиться не ідеальним союзом, а придушенням вашої особистості на користь своїх бажань. Коли чоловік зрозуміє, що ви готові відмовитися від усього заради нього, він почне використовувати вашу любов проти вас самої, а саме - маніпулювати.
Як радять психологи, поступатися один одному можна лише в дрібницях, але такі серйозні рішення, як, наприклад, вагітність, повинні приймати обидва боки, причому ви цьому питанні останнє слово повинно бути за жінкою.
Крім того, коли ви відмовляєтеся від своїх найголовніших бажань, нехай навіть заради коханого чоловіка, через деякий час ваша злість на нього придбає реальну форму і ви просто зненавидить цю людину.
Ви не зобов'язані любити його батьків

Батьки для більшості людей - святе. А для практично кожного чоловіка мама - ідеал жінки, до якого має прагнути його майбутня дружина.
Якщо у вашого чоловіка тісний зв'язок з мамою, спілкування з нею вам не уникнути, як і її порад по веденню господарства. Тут важливо знайти підхід до майбутньої або справжньою свекрухи, щоб в моменти спільного проведення часу не сталося кінець світу.
Однак ви зовсім не зобов'язані любити його батьків. Так, поважати їх потрібно хоча б за те, що вони подарували вам такого чоловіка, але шалене кохання до себе вони просто не мають права вимагати, як і ваш партнер.
терпіти зради

У суспільстві давно вкоренилася думка, що чоловікові можна пробачити періодично робити набіги на ворожу жіночу територію. Він же полігамії. З такою установкою важко боротися, особливо, коли люди, що підтримують цю теорію, є у вашому оточенні. Вони будуть вас переконувати, що чоловік просто оступився, йому потрібно дати шанс, та й взагалі - з ким не буває.

Тут важливо зрозуміти: чоловік, нехай і на короткий термін, проміняв вас на іншу жінку. Просто тому що захотів. Ніякі відмовки в цьому випадку не діють, адже під дулом пістолета його ніхто не примушував лягати в ліжко з чужою жінкою.
Подумайте самі, чи зможете ви жити зі зрадником і постійно згадувати цей епізод в самий невідповідний момент? Навряд чи. Тому не подавайте ні на чиї умовляння - якщо ваш чоловік порахував зраду нормальним явищем, чому б вам не знайти іншого чоловіка, для якого така поведінка буде неприйнятним?
Як бачите, будь-які відносини вимагають від нас прояви характеру, коли це необхідно. У потрібний момент ви просто повинні рішуче сказати «ні», тоді ваш чоловік буде розуміти ваші кордону, і ще більше почне поважати. 

Інтернет-журнал