«Тільки жінка може тимчасово зупинити час» @ Юзеф Булатович

Інтернет-журнал "Все для жінок"

Всіх пенсіонерів України перевірять: у кого заберуть гроші?

Стало відомо кого змусять повернути отримані соціальні виплати та в яких розмірах.

У відповідності до прийнятого закону всіх пенсіонерів України, матерів-одиначок, субсидіантів перевірять. Нарешті стало відомо кого змусять повернути отримані виплати.

16 жовтня Верховна Рада України у другому читанні проголосувала за законопроект № 1231, документ підтримало 249 народних обранців.

У відповідності до документу перевірка відбудеться у три етапи. Якщо буде виявлено, що кошти отримували незаконно, в тому числі на підставі неправдивих даних, такі суми змусять повернути.

Перевірку будуть проводити відповідні посадові особи за допомогою автоматизованої бази. Перевірці будуть підлягати усі хто отримує допомогу від держави. До цієї категорії осіб будуть входити всі хто отримує:
– пенсію, пільгу, стипендію, субсидію;
– грошову виплату з державного бюджету;
– виплати з місцевого бюджету, Пенсійного фонду, Фонду соціального страхування.

Перевірка може бути проведена у період трьох років, що обліковується з моменту закінчення нарахування та виплати відповідної допомоги.

У випадку, якщо в результаті перевірки встановлять наявність порушень, кошти доведеться повернути у повному обсязі.

Вся інформація про отримувачів допомоги від держави буде внесена до єдиної системи в якому зберігатиметься анкета кожного.

Перший етап перевірки буде проводити орган, до якого звертаються за призначенням відповідної виплати. Саме вони приймуть заяву, внесуть інформацію в єдину базу та отримають відомості з неї.

Другий етап триватиме до тих пір, поки ви отримуєте гроші від держави.

Третій етап – перевірка тих, хто вже не отримує гроші від держави. Цей етап може тривати протягом трьох років після того, як гроші перестали виплачувати.

Інтернет-журнал