«Тільки жінка може тимчасово зупинити час» @ Юзеф Булатович

Інтернет-журнал "Все для жінок"

Харчова сода завжди готова допомогти дачникові. Посипаю мурах в городі вони йдуть

Основне бажання дачника - виростити прекрасний урожай, який також виявиться легким. Прагнучи уберегти про шкідників власні посіви, городники і садівники набувають масу отрутохімікатів. Це виявляється істотним прорахунком.

Причина в тому, що хімія несе відчутної шкоди, деякі шкідливі сполуки потрапляють всередину плодів. Існує інший варіант - скористатися народними засобами. Зокрема, до них відноситься і звичайна сода харчова. вирощування овочів Соду можна легко купити у всіх магазинах, які торгують продовольчими товарами. Область її використання досить велика, з її допомогою можна впоратися практично з усіма проблемами. Перш за все варто сказати про виноград. Він культивується в нашому регіоні і за ним порівняно просто доглядати. Лозу потрібно в весняний період підрізати, виробляти його підв'язку і помірну підгодівлю.

Однак існує загроза для цієї рослини, а саме сіра гниль. Справитися з нею можна з використанням соди. На етапі, коли ягоди визрівають, слід приготувати розчин, розбавивши в десяти літрах води 75 грам соди і обприскати їм пагони винограду. Такий же розчин можна застосовувати для фруктових дерев, щоб усунути такого шкідника, як лістогризи гусениці. Щоб провести обробку кущів, потрібно додати до соді ще ряд інгредієнтів. Так, для смородини і агрусу до складу поряд зі столовою ложкою соди увійдуть аспірин (одна таблетка препарату), рідке мило або засіб для миття посуду будь-якої марки (одна чайна ложка), рослинне масло (одна столова ложка), все цю потрібно розбавити в 4 , 5 літрах води.

Також соду можна використовувати і для захисту огірків. Нерідко листя ще молодих рослин починають в'янути, а їх плоди припиняють розвиватися. Це означає, що рослина захворіло. Потрібно приготувати розчин, розбавивши оду столову ложку соди в десяти літрах води. Далі рослини потрібно обприскувати цим складом, таким чином їх можна буде позбавити від хвороби. Капуста нерідко страждає від борошнистої роси і впоратися з цією напастю можна, використовуючи все ту ж соду. Потрібно розбавити літром теплої води одну чайну ложку цієї речовини і зробити обприскування. Щоб запобігти появі борошнистої роси, таку процедуру допускається проробляти кожні три тижні, негативних наслідків не буде. Якщо капуста страждає від гусениць, потрібно насипати на листя цієї рослини сухий содовий порошок. Личинки негайно зникнуть. Існує додаткове випробуваний засіб, що допомагає позбавити капусту від хвороб.

Це валерианка. Потрібно взяти пляшечку цих ліків і розбавити його в трьох літрах води, далі туди ллють одну столову ложку мила. Складом обприскують капусту, на якій завелися шкідники. Вони витримують валеріанки, гинуть, після чого капуста росте спокійно. За тридцять днів до часу приміщення капусти на зберігання її обробляють нашатирним спиртом. Один пухирець цього з'єднання (об'ємом 40 мілілітрів) розбавляють в п'ятилітрову відрі водою і далі заливають туди ще дві столові ложки рідкого мила. В результаті вдасться запобігти псуванню капусту і поліпшити її лежкість. Овочі, вирощені своїми руками, несуть значно меншу загрозу, ніж придбані в супермаркетах. Складно вгадати, яким засоби застосовувалися при вирощуванні овочів, які можна купити в системі торгівлі. Але це точно відомо, якщо мова йде про плоди, які дорослі на своїй грядці. І зокрема сода - продукт безумовно корисний.

Інтернет-журнал