«Тільки жінка може тимчасово зупинити час» @ Юзеф Булатович

Інтернет-журнал "Все для жінок"

Картопляний цвіт - дар Божий. Повторюйте курс лікування до тих пір, поки не будете бігати як 18-річні

Я вже пенсіонерка. Але ще з молодості цікавилася лікарськими травами. Читаю в листах людей, що багато хто страждає від поліартриту, остеохондрозу, виразки шлунка. Від усіх цих недуг допомагає картопляний колір - це просто Божий дар.

По крайней мере, суджу по собі: лікуюся від поліартриту. Як тільки картопля зацвіте, необхідно набрати квіток зі стеблинками і в тіні насушити. Жменя сухого кольору ви кладете в пляшку 0,75 л і заливаєте 600 грамами спирту.

Поставте на два тижні в темне місце, і ваше ліки готові. Втирайте на ніч в коліна, а вранці змивайте його. І так всю пляшку. Якщо поліартрит дуже запущений, зробіть перерву, приготуйте настойку заново і повторюйте курс до тих пір, поки не будете бігати, як 18-річні.

Але повернуся до картопляного кольору. Це ще й прекрасний засіб при виразці шлунка з будь-, кислотністю. Настоянка готується так. Взяти три стеблинки і залити їх 4-ма столовими ложками окропу. Нехай хвилин 30 постоять в духовці, на краю грубки, але щоб не кипіли. За 15 хвилин до їжі приймати настій по 1 столовій ложці три рази в день. Кожен день готуйте нову порцію настоянки. Пити 10 днів, потім 20 днів перерва. Я особисто вилікувала у себе таким чином виразку 12-палої кишки.

Коли після курсу лікування пішла на ФСГ, лікар сказав, що виразки немає, він бачить тільки рубець, і запитав, чим я лікувалася. До речі, і брат мій вилікував себе виразку 12-палої кишки, і ще 15 осіб вилікувалися таким же способом. Що стосується остеохондрозу, то настоянки, що ви готуєте для поліартриту, використовуйте для компресів: змочіть марлю і прикладіть до хворого місця. Залиште на ніч, укутати чимось теплим, а вдень змийте.

Інтернет-журнал