«Тільки жінка може тимчасово зупинити час» @ Юзеф Булатович

Інтернет-журнал "Все для жінок"

Як перестати мерзнути восени?

Чому ви мерзнете навіть при мінімальному зниженні температури?

У холодну пору року багатo людей відчувають сильний дискомфорт від постійного відчуття холоду. Дізнайтеся, чому oдні мерзнуть більше, ніж інші.

Низький тиск

У людей з низьким тиском знижений тонус судин і кров по венах біжить повільніше. Важливо зігрівати oрганізм зсередини, не лежачи під ковдрою, а розганяти кров за допомогою фізичних вправ, прогулянок або прoбіжок. Також допоможе зігрітися чашка міцного чаю.

Недосипання і дієта

Якщо ви не висипаєтеся або скоротили кількість калорій, то будете мерзнути більше звичайного, так як при нестачі сну знижується терморегуляція, а дієта змушує організм економити енергію і сповільнювати швидкість обміну речовин.

В цьому випадку вам потрібно правильно і тепло одягатися. Важлива багатошаровість: під низ краще надягати одяг, що облягає, який буде захищати тіло від вітру і протягу, а зверху можна надіти флісову кофтинку, так вам буде затишно і зовсім не холодно.

Куріння

Через звуження судин, яке відбувається під час куріння, часто мерзнуть руки і ноги. Щоб позбутися від дискомфорту розминайте кисті, покрутіть руками і не носіть занадто тісне взуття в холодну пору року.

Щоб комфортніше себе почувати на холоді, вживайте в їжу корицю і кардамон. Це зігріваючі спеції, які можна використовувати як приправу для страв або додавати їх в чай.

Нестача заліза

Через низький рівень гемоглобіну організм гірше забезпечується киснем. Якщо його не вистачає, з'являється слабкість, головний біль, запаморочення і відчуття зябкості. Потрібно знайти причину нестачі гемоглобіну, так як це може бути ознакою серйозного захворювання.

Гормональний дисбаланс

При зниженій функції щитовидної залози швидкість обміну речовин падає і сповільнюється теплообмін. У таких людей як правило мерзнуть ноги, так що потрібно подумати про те, щоб взуття було вільним, щоб можна було підчіплювати теплі шкарпетки.

Вагітність

Вагітні жінки також часто страждають від холоду. Під час вагітності відбувається гормональна перебудова всього організму, і як правило, відчуття зябкості відзначається в період від 2 до 8 тижнів, коли багато мам і не знають, що в положенні.

Інтернет-журнал