«Тільки жінка може тимчасово зупинити час» @ Юзеф Булатович

Інтернет-журнал "Все для жінок"

Як мудро відзначити день народження

У день народження ми отримуємо енергію, яка буде живити нас цілий рік, до наступного дня народження.

Нам дається якийсь ліміт і його небажано тринькати направо і наліво, адже це може призвести до виснаження, до хвороб. - джерело

Приблизно за місяць до дня народження майже всі люди відчувають себе ослабленими, у багатьох загострюються хронічні хвороби, навіть серед літа виникають простудні захворювання. За місяць до дня народження ми вже енергетично ослаблені, і це призводить до фізичної слабкості. Якщо протягом року життя була дуже напруженою, часто траплялися стресові ситуації, то вже за кілька місяців (два-три) до наступного дня народження ми відчуємо незрозумілу слабкість.

Я не хочу вас налякати, підготувавши до неприємностей перед днем ​​народження. Навпаки, знаючи про особливості цього періоду, можна простіше ставитися до його проблем. Багато хто відзначає, що стали розсіяними, насилу зосереджуються навіть на улюблених заняттях, речі падають з рук, з'являються апатія, байдуже ставлення до того, що відбувається навколо. Багато стають нервовими, роздратованими, адже перед днем ​​народження відчувається виснаження не тільки фізичне, а й психічне. Деякі люди відчувають себе втомленими від спілкування, сваряться з друзями.

Завжди краще знати про дату народження тих, з ким часто спілкуєшся, щоб не образитися на різкість, яка вирвалася з їхніх вуст. Якщо хтось в серцях вилаяв вас, розкритикує перед своїм днем ​​народження, знайте, що це всього лише нерви, емоції, про які він потім пошкодує.

 

Нелегке це час - перед днем ​​народження. Але на будь-які проблеми цього періоду є одна унікальна засіб - відпочинок. Протягом всього року важливо економити сили - не дратуватися, не допускати в душу негативних емоцій, хоча б не затримувати їх в собі надовго, намагатися не переїдати. Але перед днем ​​народження це особливо важливо.

Уявіть, що кожен рік в ваш день народження космос дарує вам дванадцять (за кількістю місяців) судин з живою водою. У перший, другий, третій .... місяці ви ще можете нерозумно витрачати живу воду, і, за три місяці витративши воду, з п'яти судин, ви не відчуєте слабкості. Але до останнього, дванадцятого місяця свого року ви маєте, наприклад, одну посудину, наповнений на третину. Доводиться економити. А найпростіше економити енергію в спокої, виробляючи доброзичливість до оточуючих. Перед днем ​​народження найкраще піти у відпустку, залишивши всі справи, а якщо і займатися колишніми справами, то частіше розслаблятися, бувати одному, особливо на природі.

Найбільша нелюбов людини до самої себе в день народження проявляється за святковим столом, коли він змушує свій виснажений організм переробляти смачну, але, як правило, дуже шкідливу їжу. Напевно, багато хто обуриться, коли я закличу відмовитися від святкового столу, але такий заклик спрямований на збереження вашого здоров'я. Хоча б не втрачайте голову і порадуйте себе здоровою, живою їжею - свіжими фруктами і овочами.

День народження став таким звичним святом, особливо для тих, хто відзначав його вже не один десяток разів. Але цей день я вважаю по-справжньому магічним, адже він прокладає місток між Землею і Небом, за яким до нас поспішає найдорожчий подарунок - животворящим енергія. Хочеться порадити всім провести цей день тихо і спокійно, відзначити його можна і після. Тиша і спокій створять сприятливі умови для прийняття подарунка небес.

Разом з енергією в день народження ми отримуємо і завдання на майбутній рік, підказки про кращий спосіб вирішення майбутніх труднощів. В цей день у багатьох загострюється інтуїція і навіть з'являється яснослухання і ясновидіння. Щороку в свій день народження ми можемо звертатися до неба, до Бога з потаємними бажаннями і найважливішими питаннями, адже саме в цей день з'єднання Землі і Неба найпростіше отримати допомогу понад, одкровення. Цінуйте цей унікальний день - день свого народження, захистите себе від кухонної суєти і п'яних бенкетів - від цього ви тільки виграєте, ставши більш здоровим і щасливим людиною.

Інтернет-журнал