«Тільки жінка може тимчасово зупинити час» @ Юзеф Булатович

Інтернет-журнал "Все для жінок"

Олімпіада-2020: Олександр Хижняк здобуває ще одну медаль Ігор для України

КИЇВ. 7 серпня. УНН. Український боксер Олександр Хижняк став срібним призером Олімпійських Ігор - 2020 у Токіо. У фіналі він поступився бразильцю Еберту Соузі, передає УНН.

Деталі

Хижняк, який виступає у вазі до 75 кг, програв у фіналі Ігор за рішенням судді фінальної зустрічі зупинити бій у середині третього раунду.

Перші два раунди вів Хижняк, він вигравав 20:18. Однак, на останніх хвилинах третього раунду все ж пропустив удар суперника, який вирішив долю бою.

На рішення судді у фіналі Ігор різко відреагували у Федерації боксу України. "Олександр Хижняк впевнено вів поєдинок до перемоги і золотої медалі Олімпійських ігор. Але дивне рішення судді, який зупинив бій у середині третього раунду, перекреслило всі сподівання українських вболівальників. Більш того, перекреслило здоровий глузд. За всіма правилами після падіння одного з боксерів рефері мав дорахувати до "8", але, як ми бачили, цього зроблено не було", - йдеться у повідомленні ФБУ у Facebook.

Доповнення

Хижняк став єдиним представником України у боксі на Іграх у Токіо, що гарантував медаль на турнірі. Зокрема, він здолав домініканця Еурі Седено Мартінеса у чвертьфіналі та пройшов у півфінал. У півфінальному бою він здолав філіпінця Еуміра Марсьяля.

Наразі в скарбничці України на Олімпіаді-2020 налічується 1 “золото”, 5 срібних, 10 бронзових нагород. Для порівняння, на Олімпійських іграх у Ріо-2016 було здобуто 11 медалей, з яких — 2 “золота”, 5 срібних медалей, 4 “бронзи”.

Зазначимо, що останній день змагань у Токіо-2020 — 8 серпня.