«Тільки жінка може тимчасово зупинити час» @ Юзеф Булатович

Інтернет-журнал "Все для жінок"

5 причин ніколи не робити татуаж брів!

Напевно у тебе є кілька подруг з жахливою історією про татуаж брів. Невдалий колір, асиметрія, неприродний вигляд - це лише мала частка того, що дівчата натерпілися в гонитві за красою.

Перш, ніж зважитися на цю процедуру, гарненько подумай, чи треба воно тобі? А якщо цього не достатньо, ось 5 причин, чому варто відмовитися від татуажу брів:

  1.  Це давно вважається несмаком. Зараз в тренді все природнє і натуральне, але навіть майстерно зроблений татуаж ніколи не буде виглядати, як справжні брови.
  2. Татуаж брів - це надовго. Термін придатності цієї процедури - від півроку до двох років. І якщо щось пішло не так, як ти розраховувала, то просто прийти додому і змити “невдалі брови” не вийде. Майстри в салонах краси дуже часто стикаються з ситуацією, коли їм доводиться освітлювати “витатуйовані” брови і намагатися створити на їх місці нові. Це робота трудомістка, а результат ніхто не гарантує.
  3. Татуаж видаляють лазером. Єдиний перевірений спосіб, за допомогою якого можна позбутися від невдалого татуажу - видалення лазером, процедура болісна і дорога. Воно тобі потрібно?
  4. Він старить. Витатуйовані брови виглядають настільки неприродньо, що навіть при вдалому підборі фарби гарантовано додають 5 років.
  5. Тобі ніхто не може дати ніяких гарантій на результат. Найпоширеніша помилка - надто темний пігмент через неправильно підібрану фарбу. В такому випадку салон, як правило, пропонує безкоштовно трохи освітлити брови лазером - і це вже вимагає часу, тому що однієї процедури напевно буде недостатньо. Зустрічаються і більш неприємні проколи - наприклад, асиметрія, коли одна брова трохи вища за другу або трохи тонша.
Інтернет-журнал